Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.10.2011 in Lékařské seriály, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 POSLEDNÍ DÍL PŘEHRÁT VIDEO

Usadíte se do křesla, před sebe si postavíte sklenku oblíbeného vína, vezmete do ruky ovladač, přepnete na Novu, kde se spustí: „Můj svět je tvůj,“ a dál už to určitě znáte. Vaše povinná dávka emocí může začít.

Začíná totiž seriál Ordinace v Růžové zahradě, který už úspěšně píše svou druhou sérii. Doktoři Frynta, Scuhý, Pusenský, Mázl, doktorka Valšíková, Tichá a další, to jsou hlavní postavy, se kterými se dvakrát týdně setkáváte v seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2.

Každé úterý a čtvrtek zažijete nové příběhy, dramatické situace, chvíle plné lásky, užijte si svou Ordinaci v Růžové zahradě 2. Nestihli jste snad poslední díl? Zajímá vás, co se v něm stalo? Nebojte se, nic vám neunikne. Stačí si jen přehrát video na vašem počítači a poslední díl budete mít před sebou jako na dlani.

Ordinace v Růžové zahradě 2 vás pozve do ordinace v Růžovce, do kamenické nemocnice, do Baru u Čerta i do soukromých životů vašich hrdinů. Nečekejte a nechte se pozvat, vychutnejte si poslední díl Ordinace v Růžové zahradě a dopřejte si to, nač máte nárok. U Ordinace se určitě nudit nebudete, stačí si pustit video a uvidíte.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *