Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 25.06.2011 in Lékařské seriály, Nezařazené, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

Ordinace v růžové zahradě 2 pokračování online na TV Nova

Kdo nežije Ordinací, jako by nežil. I tímto heslem se určitě řídí diváci televize Nova. Ti každé úterý a čtvrtek s napětím očekávají, co jim přinese další díl milovaného seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2. A že se vždy mají na co těšit.

Ordinace v Růžové zahradě, to už je tradice a zaručená kvalita. Seriálem prošlo mnoho herců, vystřídalo se zde mnoho vztahů a životních osudů. Všechny ale diváky stále táhnou k obrazovkám. I proto je tolik oblíbené Ordinace v růžové zahradě 2 pokračování online na TV Nova.

Každý nový, ale i starý díl si můžete online přehrát na TV Nova. Dočkáte se tak osudů pokračování rodiny Valšíků, Mázlů, ale i všech dalších doktorů, kteří vám přirostli k srdci. Každé pokračování seriálu má totiž co do sebe.

Nepodíváte se jen do naší ordinace, tedy Ordinace v Růžové zahradě, ale také to moderního chirurgického oddělení nemocnice Kamenice, stejně tak, jako do života oblíbených lékařů. Petr, Zdena, Čestmír, Eduard, Běla, ale i další, to jsou hrdinové, na které vás Ordinace v Růžové zahradě 2 pokračování zcela jistě naláká.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *