Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 29.10.2011 in Lékařské seriály, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 ONLINE EPIZODY

Nejznámější světový doktor? Pro někoho možná doktor House, tedy televizní doktor, který pro slovo nejde daleko, dokáže však vyléčit i případy, které se na první pohled zdály nemožné. Oblíbení a úspěšní jsou však i doktoři z Kamenice.

Kamenická nemocnice leží poblíž Hradce Králové, jejím ředitelem je pan Hofman a v jejich prostorách pracují takové kapacity jako doktoři Suchý, Frynta, Hanák, Mázl, Kovář a další. Všichni se dobře znají a vědí toho o sobě hodně. A hodně toho o nich ví také diváci u televizních obrazovek.

Ti totiž mohou své oblíbené seriálové doktory sledovat v akci v seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2. I vy tak můžete jejich počínání sledovat v online epizodách a být tak u všeho důležitého. Nejen z kamenické nemocnice, ale také z ordinace v Růžovce, z baru U Čerta, z klubu či jiných míst, kde vaše hrdiny dvakrát týdně potkáváte.

A pokud je náhodou nestihnete při jejich televizní premiéře, není nic snadnějšího, než sledovat Ordinaci v Růžové zahradě 2 v online epizodách na internetu. Nejen, že uvidíte, jak si vedou při své práci, poznáte také jejich životy a další napínavé životní situace.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *