Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Lékařské seriály, Nezařazené, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 HERCI

Každý televizní seriál má své hrdiny. Ale je logické, že herecké osazenstvo nemůže zůstat stejné. S někým nejsou režiséři spokojení, někdo chce odejít sám, jiný dostane lepší nabídku, někdo něco poruší, ženy zase mohou odejít na mateřskou dovolenou a tak ze seriálů po časech mohou herci zmizet.

Ale tak rychle, jak z něj mizí, do něj zase zpět proudí. A vy se tak můžete těšit na stále nové tváře. Některé si ihned zamilujete, jiné budete nenávidět, ale tak či tak budete s napětím sledovat jejich osudy a nové televizní příběhy. Stejně tak, jako je to s herci v oblíbeném seriálu televize Nova Ordinace v Růžové zahradě 2.

Když začínala úvodní řada Ordinace, vše se točilo ohledně gynekologie a nemocnice. To už dnes dávno neplatí. Hlavní děj sice v kamenické nemocnici zůstal, herci se ale přesunuli na chirurgii, ale také K Čertovi, stále je můžete potkávat i v Růžovce, ale i na jiných místech.

Většina herců, kteří hráli v jedničce, už ve dvojce nejsou. Zato se můžete potkávat s Danou Morávkovou coby Zdenou Tichou, Michalem Novotným coby Darkem Vágnerem, Zlata Adamovská hraje Bělu Valšíkovou, Petr Rychlý Čestmíra Mázla a jeho Madgu, tedy Markétu Plánkovou, Jan Kanyza hraje ředitele Hofmana, Tereza Kostková doktorku Mandlovou, její láskou je Dalibor Frynta, herec Jan Štastný, těšit se ale můžete také na Babetu alias Báru Štěpánovou, Jana Čenského v roli primáře Suchého či jeho syna Maxe, zpěváka Bena Cristovaa.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *