Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Lékařské seriály, Nezařazené, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 – EPIZODY ONLINE

Už pěknou dávku let každé úterý a čtvrtek míří na televizní obrazovky televize Nova snad stále více oblíbený seriál Ordinace v Růžové zahradě 2. Už dávno jsou pryč ty časy, kdy se děj odehrával hlavně v „Růžovce“ a na gynekologii, teď už jsou vaši oblíbení herci naplno zabydlení na chirurgii.

I proto už nese seriál Ordinace v Růžové zahradě přívlastek „2“. Počet epizod se pomalu, ale jistě blíží k číslu 300. A vy je všechny můžete díky archivu sledovat na jednom místě, kde jsou všechny epizody online. Díky tomuto místu vám už z Růžovky nic neunikne. A pokud náhodou nějaké úterý či čtvrtek vynecháte, můžete se vydat na toto místa.

Kamenická nemocnice, Růžovka, bar U Čerta, to je výčet míst, kam se s vašimi hrdiny z Ordinace v Růžové zahradě můžete nejčastěji vydat. Nebudete s nimi ale řešit jen problémy lékařské, ale také soukromé, lásky, radostí i starostí. To vše najdete v každé ze spousty epizod, které můžete sledovat online.

Seriál ordinace v růžové zahradě 2 – epizody online je skvělou volbou, jak strávit vaše chvíle u počítače. Vydejte se k Mázlům, Pusenským, Suchým, Hanákovi, Tichým, Mandlové či Fryntovi a prožívejte společně s nimi jejich osudy v online epizodách.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *