Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 14.12.2009 in České seriály, Lékařské seriály, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Ordinace v růžové zahradě 1 2 3 online

Už druhá řada veleúspěšného nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě láká diváky každé úterý a čtvrtek od dvaceti hodin k obrazovkám TV Nova. Herci se v seriálu sice občas mění, jedni odcházejí, noví přibývají, ale i tak patři Ordinace v růžové zahradě k jednomu z nejsledovanějších seriálů u nás, v této době je dokonce nejsledovanější.

Z GYNEKOLOGIE NA CHIRURGII

Online seriál Ordinace v růžové zahradě na našich obrazovkách můžeme sledovat už hodně dlouho. Zatímco první řada se celá odehrávala v prostředí gynekologie, druhá řada nám ukazuje prostředí chirurgie. Avšak hlavním tématem, které seriál ukazuje, jsou mezilidské vztahy.

NEPŘEDVÍDATELNÝ DĚJ Ordinace

Jak je zvykem, ani Seriál roku 2008 podle ankety Týtý, nenechává kámen na kameni. V současnosti patří k hlavním postavám Zdena Tichá, Dalibor Frynta, Čestmír Mázl, Pavla Barnová, Vladimír Pusenský, Petr Hanák a mnozí další. Je ale možné, že za pár dnů bude vše jinak, protože ani na chirurgii ani v osobním životě našich televizních oblíbenců nemáme nic jistého.

Ordinace v růžové zahradě a DANA MORÁVKOVÁ

Velkým krokem režisérek Ordinace v růžové zahradě bylo získání Dany Morávkové. Dosavadní hvězda Velmi křehkých vztahů z Primy přešla od konkurence na Novu a ihned se coby ředitelka nemocnice stala hrdinkou seriálu. Jako MUDr. Zdena Tichá přilákala hned na úvod k obrazovkám téměř dva a půl milionu lidí.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *