Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Okresní přebor, Televize Nova | 0 comments

Okresní přebor – voyo.cz archiv tv nova online

Byli jste někdy na fotbale? Pokud ano a tuto hru milujete, můžete se na fotbal podívat i společně s televizí Nova. Ta vás ale nezavede na slavný Nou Camp, Letnou, do Edenu či na Bazaly. Podíváte se totiž až na úroveň okresního přeboru.

Kdo jednou na fotbal na venkov zamířil, tak asi ví, jak to tam vypadá. Fanoušci zde zápasy prožívají snad ještě emotivněji, hráči do všeho jdou na plný plyn a hraje se zde opravdu o hodně. I tak to v nižších soutěžích vypadá. A stejně to vypadá i v okresním přeboru.

Stejně tak, jako v Okresním přeboru televizním. Sledovaným týmem je zde SJ Houslice, které jsou schopny udělat vše pro to, aby postoupily do vyšší soutěže. Tým pod vedením svého předsedy (Luděk Sobota) ale nějak nemůže naplnit své ambice, které si před sezonou stanovil. A tak si i vy užijete spousty legračních chvil, u kterých se určitě pobavíte.

K postupu by měla pomoct i bývalá hvězda Jarda Kužel. Hrajícím trenérem a zároveň kapitánem týmu je Jirka Luňák v podání Ondřeje vetchého, který by svůj tým rád dokopal k těm nejlepším výkonům. Jak se ale sami přesvědčíte, nebude to jen tak. Okresní přebor je hold okresní přebor a čeká už jen na vás, abyste se po boku fotbalu pořádně uvolnili a nasmáli.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *