Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Okresní přebor, Televize Nova | 0 comments

Okresní přebor v archívu pořadů

Fotbal, to je hned po hokeji druhým nejpopulárnějším sportem u nás. Pokud však nejste fanouškem Sparty, Slavie či Baníku, ale vaše srdce patří nějakému z vesnických klubů, určitě jste se alespoň jednou viděli v novém nováckém seriálu Okresní přebor.

Okresní:Přebor je seriál, který se opravdu povedl. Zavede vás do fotbalového prostředí, kde se zaručeně pobavíte. Jedinečné hlášky, skvělé výkony herců, jejich fotbalové umění, ale i další životní příběhy vás určitě pobaví dlouho dopředu.

Vše se týká fotbalového klubu SJ Houslice, kde to fotbalem opravdu žije. Tento tým je veden hrajícím trenérem Jirkou Luňákem, největší hvězdou je zase Jarda Kužel. Jak už to bývá, vždy se ale nepovede vše tak, jak má. A tak i korupce a další zajímavé věci mají v Okresním přeboru své místo. To hlavní ale patří pořádné dávce humoru.

Tím vás provede mnoho známých herců. Mezi nimi vynikají Ondřej Vetchý, David Novotný, Ladislav Hampl, Jakub Kohák, Petr Růžička, Pavel Kikinčuk, Luděk Sobota, Leoš Noha, Jaroslava Pokorná, Tatiana Vilhelmová a další, svou chvíli slávy si zde užil i Ivan Trojan.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *