Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 31.10.2011 in Okresní přebor, Televize Nova | 0 comments

okresní přebor online – film a seriál

Barcelona hraje na Nou Campu, Real Madrid na Santiago Bernabeou, Manchester United na Old Trafford, Chelsea na Stamford Bridg,e milánské velkokluby kopou na San Siro, pražská Sparta na Letné, Slavie v Edenu a Baník na Bazalech. A Houslice? Na Nově!

O to je to ale větší zábava. Když fotbalisté SJ Houslice vejdou nabuzeni po bodech na hřiště, stojí to za to. Vyhrávat chce každý, Houslicím, které hrají okresní přebor, se to však ne vždy povede. Ale takový je sport. A takový je také seriál Okresní přebor.

Kapitán a také hrající trenér Jiří Luňák (Ondřej Vetchý) by rád svůj tým posunul do vyšší soutěže. Ale to vždycky není tak snadné. V okresním přeboru dvojnásob. A tak se o postup musí bojovat, často i mimo fotbalové hřiště. Vy ale bojovat nebudete. Díky Okresnímu přeboru online si užijete spoustu zábavy, která se s tímto klubem pojí.

Když na pomoc přichází Jarda Kužel, s druholigovými zkušenostmi, má se jednat o velké terno. To by v tom ale něco muselo být, aby vše klaplo, jak má. A tak Houslice dělají, co mohou. Jejich soupeření v Okresním přeboru zaujalo natolik, že už brzy vejde na plátna kin film Okresní přebor. I ten budete moct později sledovat online.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *