Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 18.03.2017 in Díly, Ohnivý kuře, Ohnivý kuře 3. série on line, Ohnivý kuře dnešní díl přehrát online, Prima TV Ohnivý kuře přehrát poslední díl on line, Televize Prima | 0 comments

Ohnivý kuře (91) na tv prima

Ohnivý kuře (91) na tv prima

Mike má padla. Díky prodeji své části frančízy se plně věnuje kuřeti a stejkhausu Ohnivé kuře. Jenže čeká potíže. Má se totiž vrátit Martin, který právě chodí s Liuvou dcerou Hany. Jenže s Martinem je kupodivu vše v pohodě. Problémy přijdou až s tátou, kterému se Majkovo rozhodnutí nelíbí, protože to jen poukazuje na jeho nedotahování projektů do konce.

A po fiasku s otcem se na tátovu stranu přidá i Martin. Mike se tedy hecne a svou franchise neprodá?

A taky vyhodí Martina z bytu.

Veruna se ve vyučování cukrařiny zlepšuje, ale příprava jí zabírá spoustu času, který by chtěl Šafář věnovat jiným věcem. Ale ona mu to vynahradí na večeři.

Také má problémy s jistou paní Hrubešovou, která si objednala celý kurz jen pro sebe, ale moc jí to tedy nešlo. Ale Veruna má plán – Hrubešová jim bude pomáhat v cukrárně?!

A co u Slepičků? Tam na sebe Jaroslav s Malvínou nemají čas. Nakonec to ale zachrání nový host Liu, který vymyslí program toho, že štamgasti v hospodě si navaří jídlo sami. A tak si ti dva konečně dopřejí nikým a ničím nerušenou romantiku

Ohnivý kuře (91) na prima play Mike Medium Rare

Přehrát Ohnivý kuře 91 na TV PrimaPlay - Majkům medium rare stejk

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *