Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 13.03.2017 in Díly, Ohnivý kuře, Ohnivý kuře 3. série on line, Ohnivý kuře dnešní díl přehrát online, Prima TV Ohnivý kuře přehrát poslední díl on line, Televize Prima | 0 comments

Ohnivý kuře (90) na tv prima

Ohnivý kuře (90) na tv prima

Mike to prostě nestíhá. Maká ve svém Ohnivém kuřeti. Řeší věci s franchisingem. Snaží se doma pomáhat Kláře s domácností. A ještě ke všemu slíbil sem tam pomáhat v Janovském Hotelu Grand. Z toho důvodu pak doma usne místo toho, aby si vychutnal své večerní kafíčko. Další den se ale rozhodne zatnout zuby a pořádně zabojovat. Jenže se to nepovede a místo úspěchu ho čeká spálené jídlo…

Je jisté, že si bude muset vybrat. Po rozhovoru s Burákem tak Majk prodává svou část ve franchise.

Hany bude velkou část svého času trávit mimo Jánky. Bydlet teď bude u Martina v Praze, kde bude i studovat. Liu se kvůli tomu začíná cítit osaměle.

Jeho vietnamskou večerku ale začíná navštěvovat banda stálých návštěvníků z hospody u Slepiček. Ti ho tam pozvou a užijí si trochu zábavy. Jenže potom se Liu dozvá, že v tom byla sázka. Ostatní totiž nevěřili, že dokáže něco vypít.

Jako pomstu vymyslí vietnamský obchodník štiplavou hostinu, která včerejším sázkařům chutnat nebude. Když jim prozradí, že ve Vietnamu se od jídla neodchází – protože by to byla urážka – tak to radši všechno na sílu dojí.

Junior dostává nabídku z prestižního anglického hotelu. Jenže si není jistý, že by to bez něj v Grandu zvládli. Obzvláště pak jeho otec Leoš. Klára ho přesvědčí, že Leoš na to má, ale když si ho Junior otestuje, tak se ztratí italští turisté. Mladý Trébl tak nabídku odmítne.

Jenže Leoš se to dozví a začne se dávat do kupy, aby svému synovi nebyl přítěží!

Ohnivý kuře (90) na tv prima play – Experiment Liu

Přehrát Ohnivý kuře 90 na TV PrimaPlay - Liův experiment

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *