Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 13.03.2017 in Díly, Ohnivý kuře, Ohnivý kuře 3. série on line, Ohnivý kuře dnešní díl přehrát online, Prima TV Ohnivý kuře přehrát poslední díl on line, Televize Prima | 0 comments

Ohnivý kuře (89) na tv prima

Ohnivý kuře (89) na tv prima

Klára už svůj starý byt nepotřebuje a tak se tam nastěhuje její kamarádka a spolupracovnice z cukrárny Nebe – Veruna. Její přítel Šafář jí samozřejmě pomáhá se stěhováním, ale Veronika přemýšlí spíš nad cukrářským kurzem, který si založila a čeká první hodina jí čeká už zítra. Je z toho celá pořádně vystresovaná a když nadejde její první pracovní den čeká ji drsné překvapení. Ve třídě jí místo dospěláků čekají rozdovádění puberťáci!

Další den se tedy Veruna lépe připraví. Nejprve chce být za přísnou, ale Burák ji nakonec obměkčí a společně přijdou s jiným plánem. Ten je jim ale k ničemu, jelikož další den je pro změnu čeká třída plná důchodců!

Do hospody u Ohnivýho kuřete míří ruská Máša. Bývalý probační a nynější kuchař Macátko se jí ale bojí, neboť se obává toho, že by ho mohla odvézt někam do zimy. A i když Máša nepřijela přímo pro něj, jeho strach není úplně neopodstatněný. Ruska totiž opravdu hledá kuchaře a někoho si z Jánek prostě odveze!

Jenže Mikem s Burákem přijdou se supr plánem. Místo aby musel do Ruska někoho ze svého podniku, pošlou tam neoblíbeného kuchaře z Hotelu Grand!

Děti dávají rodině Slepičků zabrat. Spousta starostí a žádný spánek. Pomoct jim mají chůvičky pro miminka a ty opravdu pomohou. I když jinak, než byste asi čekali. Jarda totiž nepoužívá dětské chůvičky k poslouchání dětí, ale k řízení svého restauračního zařízení!

Ohnivý kuře (89) na tv prima Jeden musí z kola ven

Přehrát Ohnivý kuře 89 na TV PrimaPlay - Kdo půjde z kola ven

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *