Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 05.03.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 1 comment

Ohnivé kuře – Úvodní film – 1. a 2. díl – Svoboda! + Stará trouba

Ohnivé kuře – Úvodní film – 1. a 2. díl – Svoboda! + Stará trouba

Seriál z gastronomického prostředí? Tak to tady ještě nebylo. Na televizní obrazovky však Ohnivé kuře vlétlo jako uragán a hned od začátku začalo sklízet velký úspěch. Hlavními hrdiny jsou Michal Beneš alias Mike (hraje Jakub Prachař) a Jan Bureš jako Burák (Jan Dolanský), kteří společně vaří a v každé epizodě připraví alespoň jeden recept, který si poté můžete vyzkoušet.

Mike s Burákem jsou mladí kuchaři, kteří právě opustili vězení. Co budou dělat? Jak se začlení zpět do života? V tom mají jasno. Burák totiž zdědil hospodu v Janových Lázních a ta se stane jejich novým útočištěm. Než se seznámí s novým prostředím, chvíli jim to potrvá a také to všechny pobaví. Větší šok ale je, když najdou hospodu v dezolátním stavu. Vypadá to, že sbalí kufry a odjedou pryč, nečekané překvapení jim ale navždy změní život. Gastronomická show může začít.

Úvodní dva díly Ohnivého kuřete byly vysílány společně jako jeden dlouhý pilotní film či dvouepizoda. Nabídly výbornou podívanou a nažhavily nás ke sledování těch dalších.

Přehrát 1.díl filmu Ohniví kuře – Svoboda!

Přehrát pilotní 1.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Svoboda!

Přehrát 2.díl filmu Ohnivé kuřete – Stará trouba

Přehrát úvodní 2.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Stará Trouba

1 Comment

  1. Původně jsem si myslel, že Ohnivé kuře je nějaký nový český film, ale nyní už vidím, že je to jen pilotní film k seriálu.. Díky za vysvětlení..

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *