Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 22.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 92. díl – Hostující Chefka

Ohnivé kuře 92. díl – Hostující Chefka

Ve steakhousu u Ohnivého kuřete bude vařit celebrita. Šárka, která píše články. Známá je především mezi mladými a tak je Hany z toho celá nadšená. Ale s nápadem nepřišla ona, nýbrž Macátko! Ale zrovna když jde vše podle plánu, tak se v restauraci objeví Majkův brácha Martin Beneš. V předchozí epizodě se nepohodli a na ostří nože je to mezi nimi i teď. Dokonce se znovu málem poperou!

Nový pracovník je i v cukrárně Nebe. Paní Hrubešová. Klára se ptá Veruny proč jí jako brala. Však nevypadá jako nějaká supr cukrářka. A dokonce zkazí svůj první dort. A když má dělat dort pro svatbu osob stejného pohlaví, tak dostane “skvělý” nápad. Bude tohle konec této nové cukrářky?

A do třetice všeho dobrého se experimentuje i v Grandu. Tam to zařizuje Leoš Trébl, i když již v Anglii usazený Junior s jeho plány nesouhlasí. A tak rozdává letáky a dokonec zařídí slevovou akci na slevovém webu. Jenže tyto věci hvězdné hosty nepřilákají a někteří nově příchozí dokonce dělají problémy. Uvědomí si Leoš svou chybu? A co udělá s těmito novými zákazníky?

Přehrát 92.díl Ohnivého kuřete – Hostující Chefka

Přehrát 92.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Hostující Chefka

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *