Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 20.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 91. díl – Mike Medium Rare

Ohnivé kuře 91. díl – Mike Medium Rare

Po zápřahu v minulém dílů Mike konečně oddechuje. Jenže čeká ho příjezd Martina a s ním možné problémy. Všechno je oukej dokud se do Majka neoboří táta. Prodat frančízu? Zase něco rozděláš a nedoděláš! Po otci se ke kritice přidá i brácha Martin a Majk se naštve. Že by si ten prodej své částí ve franchise ještě rozmyslel a všem dokázal, že na to má?

U Slepičků na sebe Malvína s Jardou nemaj čas. A tak se rozhodne vypomoci kuchtík Liu z vietnamské večerky. Vymyslí totiž plán pro stálé hosty – všichni si společně uvaří jídlo. A to dá dvěma hrdličkám čas a místo na nějakou tu romantiku.

Ten chybí i Šafářovi, protože Veruna se věnuje hlavně kurzům, na které se pečlivě chystá. Ale jelikož ona chápe jeho potřeby, tak se mu to snaží vynahradit u večeře.

Pak se ještě musí vypořádat s paní Hrubešovou, která by chtěla být cukrářkou, ale moc jí to nejde. Verča to ale zkombinuje s prací a nabídne paní, že by mohla pomáhat v cukrárně místo toho, aby jen platila její kurzy. A to může otevřít prostor pro více volnočasových aktivit!

Přehrát 91.díl Ohnivého kuřete – Experiment Liu

Přehrát 91.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Mike Medium Rare

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *