Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 15.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 90. díl – Experiment Liu

Ohnivé kuře 90. díl – Experiment Liu

Hany je v Praze s Martinem, kde také studuje. A majitel vietnamské večerky Liu si tak připadá sám. Najednou k němu začnou chodit štamgasti z hostince U Slepiček. Pozvou ho do hospody a užijí si zábavu. Jenže pak se Liu dozví, že to nemysleli upřímně! Šlo o sázku!

Druhý den se jim to rozhodne oplatit a uvaří jim nechutné jídlo, které bude ještě ke všemu hodně pálivé. A oni od stole nemohou odejít, protože to v této kultuře znamenalo velkou urážku!

V Ohnivém kuřeti mají jiný problém. Majka. Ten totiž nic nestíhá. Nabral si toho prostě moc. Práci na frančíze, v kuřeti, v Grandu a pomáhání doma. Chtěl by to zvládnout, ale když se hecne, tak akorát připálí jídlo pro hosty restaurace. Bude se tedy muset rozhodnout a něco ukončit!

Problémy jsou i v Grandu, kde to Leoš nezvládá a Junior kvůli tomu odmítne prestižní nabídku slavného anglického hotelového řetězce. Když se to jeho otec Leoš dozví, tak slíbí, že se dá do kupy, aby mu nebránil ve štěstí!

Přehrát 90.díl Ohnivého kuřete – Experiment Liu

Přehrát 90.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Experiment Liu

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *