Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 13.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 89. díl – Jeden musí z kola ven

Ohnivé kuře 89. díl – Jeden musí z kola ven

Název neklame. V této epizodě bude skutečně někdo muset odejít z překrásných Janových lázní. A to rovnou do Ruska! Pro svého záložního kuchaře si totiž přijela Paní Máša. Macátko je strachy bez sebe, ale kluci ho rozhodně nepustí. Že by se nabídli místo něj?

Majk s Burákem nakonec vymyslí nový plán. Do matičky Rusi chtějí poslat kuchaře z Grandu, kterého se stejně chtějí ostatní zbavit. Jenže… Přistoupí na to Máša? A co kuchař? Bude on chtít odjet do této severské země?

Verunu je unavená ze stěhování do starého Klářina bytu a to jí ještě čekají cukrářské kurzy. Tentokráte v roli učitelky. Jenže místo pilných studentů se tam objeví tlupa puberťáků!

Další den se na ně Veruna (s Burákovou pomocí) připraví. Jenže k jejímu překvapení tam na ni druhý den čeká skupinka důchodců!

U Slepiček je rušno. Děti nenechají rodiče spát a vypadá to, že nepomáhají ani dětské chůvičky. Ale jedna věc pomůže – umělá kojící souprava!

Jarda Slepička se tak bude v hospodě producírovat s umělými prsy!

Přehrát 89.díl Ohnivého kuřete – Jeden musí z kola ven

Přehrát 89.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Jeden musí z kola ven

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *