Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 08.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 88. díl – Velké finále

Ohnivé kuře 88. díl – Velké finále

Mike a Klára kají Didi o jejich brzké svatbě. Jenže ta to nesmí nikomu říkat, protože to je tajemství. A oni chtějí malou soukromou svatbu jen s těmi nejbližšími z nejbližších. Avšak Veruna má jiný plán, do kterého zasvětí nejen Majka, ale i celou Tréblovic rodinu!

A ten se nakonec vyvede! Když Mike a Klára vstoupí do Hotelu Grand, čeká je tam nejen překrásná výzdoba a skvělá atmosféra, ale také celá rodina a houfy přátel z Janových lázní. Kláru to nakonec potěší a Veruna je také nadšená. Potěší jí také fakt, že chytla svatební kytici a měla by být další, která se bude vdávat!

To Jarda má jiné starosti. Volali mu z eshopu, že objednané kočárky tak rychle nedorazí. Chce si pro ně sice přijet, ale nemůže, protože se mu zranil jeho nový šéfkuchař a hospoda U Slepičků je plná německých turistů.

Ostatní si tedy řeknou, že kočárky nakoupí sami. Naneštěstí je jich více. Nejprve nakoupí Olík. Pak i Rapid s Vildou. A vypadá to, že Aleš se také k něčemu má.

Když pak Manka s Malvínou přijdou domů s dětmi (pojmenovanými jako Pivoš a Pivanka), tak se objeví i ty první kočárky, které Jarda objednával on line. To se asi děti najezdí!

Přehrát 88.díl Ohnivého kuřete – Velké finále

Přehrát 88.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Velké finále

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *