Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 06.03.2017 in 3. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 87. díl – Vietnamská válka!

Ohnivé kuře 87. díl – Vietnamská válka!

Hany chce chodit s Martinem, ale táta Liu s tím moc nesouhlasí. Mike tedy pozve Liua a Martine na jedno místo, kde by si měli své názory vyříkat. Jenže oni by se chtěli spíš prát! Hany se tedy naštve a řekne jim, že jestli se neusmíří, tak ona odjede pryč do Prahy!

Na chvíli to vypadá na příměří a Martin souhlasí s tím, že ho Liu zaučí v jeho Vietnamské samoobsluze. Jenže to vše vypadá na nějaký podvod, protože Liu mu vymýšlí samé nesmyslné úkoly. Hany se opět naštve a už si začíná balit věci. Její táta si pak uvědomí vážnost situace a vydává oficiální prohlášení, že spolu chodit mohou.

V Hospodě u Slepičků vládne pohoda. Především pak u Jaroslava, který má teď strašně moc času, protože se mu o Lázně stará Mašlíková. Pak se ještě dozví novinu, že Manka v nemocnici porodila syna a vše vypadá skvěle. Jenže v tom se z lázní ozývá křik a vypadá to, že nastane i druhý porod! Zachrání to stará Bába Mašle?

Zoufalá Renáta přemýšlí kde bydlet a kde sehnat nějaké ty peníze. Kamarádka Eva jí sice ukáže možnost investice do dětského centra a Renáta dokonce sežene Věrku jako svou investorku, ale ta po Renátě chce, aby dělala ředitelku její charity. Renata však chce podnikat a ne být v zaměstnaneckém poměru.

Pak ale uslyší své “kamarádky.” Ty jí pomlouvají, že se nikdy na nic nezmohla. A tak se naštve a pracovní místo přijímá!

Přehrát 87.díl Ohnivého kuřete – Vietnamská válka!

Přehrát 87.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Vietnamská válka!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *