Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 09.05.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 1 comment

Ohnivé kuře 22. díl – NE, šéfe! (se Zdeňkem Pohlreichem)

Ohnivé kuře 22. díl – NE, šéfe! (se Zdeňkem Pohlreichem)

Robert by rád zvedl prestiž hotelu a pozval na natáčení štáb pořadu ANO, šéfe! v čele s kuchařskou celebritou Zdeňkem Pohlreichem – který v Ohnivém kuřeti hraje sám sebe. Kluci dělají, že ho neznají, ale když se s ním setkají, jsou kámoši, jakoby se znali už věky. Když Pohlreich ochutná menu, které sice chutná dobře, ale do Janových lázní příliš nezapadá, doporučí Robertovi, aby se u nich pořad radši nenatáčel.

Mike s Burákem zvou známého kuchaře k sobě do hostince a Pohlreich je velmi spokojený. To ho přiměje, aby změnil názor, a chce v hotelu vařit. Roberta však pošle roznášet propagační letáky a do kuchyně jde s Mikem a Burákem. Robert je naštvaný a natáčení ruší!

Marek přijde za Verunou do cukrárny, ona má u sebe ale kočku a na ty je Marek alergický. Zdá se, že je po idylce. Marek se ale nevzdá a pozve jí domů. Veruna pro něj udělá svou specialitu.

Přehrát 22.díl Ohnivého kuřete – NE, šéfe!

Přehrát 22.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou NE, šéfe! (se Zdeňkem Polreichem)

1 Comment

  1. Je to docela dobry seriál,ale přehrát si některy dil,tak
    to je umění a obrnit se takovou trpělivosti,protože se
    to neustale seka až mne to přestava bavit.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *