Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 04.05.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 21. díl – Pan Vajíčko

Ohnivé kuře 21. díl – Pan Vajíčko

Didi přespala u dědy a Mike tak mohl ke Kláře, pro kterou ráno připravil romantickou snídani. V práci sice dostane čočku od Juniora za pozdní příchod, je ale šťastný a jen tak ho nic nerozhodí. Později navštíví Kláru v cukrárně, ale zapomene, že má sehnat ptačí vejce pro Didi do školy. Naštěstí vše zachrání Mike, který i s pomocí Liua vejce pro Didi sežene. Klára se chce Mikeovi odvděčit, jenže ho přistihne, jak flirtuje s učnicemi a ví, že musí trošku ubrat.

Renáta se dostala do trapné situace. Místní smetánka jede na nákupy do Paříže, ale ona na to nemá peníze. Domluví se proto se Soňou, že ji naoko opaří. Ale že skončí v nemocnici, to neplánovala.

Béda je v maléru. Dvořákovi dluží a dokonce dojde i na výhrůžky. Manka mu chce pomoct. Bedřich si ale vymyslí historku, díky které z ní dostane peníze. Jarda ale na všechno přijde a dokonce zjistí, že se Béda s Mankou budou brát.

Přehrát 21.díl Ohnivého kuřete – Pan Vajíčko

Přehrát 21.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Pan vajíčko

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *