Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 18.04.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 16. díl – Ztracený víkend

Ohnivé kuře 16. díl – Ztracený víkend

Klára je štěstím celá bez sebe. Dostala kytici s pozvánkou na večeři a je si jistá, že za vším stoji Mike. O to větší překvapení je, když se objeví Marek (herec Jaromír Nosek). Kláru to sice mrzí, na večeři s ním ale jde a vše se nakonec tak trochu zvrtne. Hned ráno ale Klára všechno ukončí. Horko je také u Bédy s Mankou, který se k ní nastěhuje. Ví ale, že si s Jardou k sobě budou hledat dlouhou cestu.

Kluci sice dostali volno, ale když se zjeví Macátko, je po klidu. Musí s ním odjet na resocializační kurz, ale místo toho, aby ho brali vážně, dělají si ze všeho legraci a večer navíc uspořádají pořádný mejdan. Macátkova reakce je rychlá – kurzem neprošli a teď musí na rodinnou terapii. Majk ho prosí, aby se toho nemusel účastnit, Macátko je ale nekompromisní a Mikea poníží. Nálada se mu však po návratu zlepší, Šimon s kamarády pro kluky totiž udělali nový nábytek.

Přehrát 16.díl Ohnivého kuřete – Ztracený víkend

Přehrát 16.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Ztracený víkend

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *