Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 11.04.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 14. díl – Sliby chyby

Ohnivé kuře 14. díl – Sliby chyby

Mike je dnes v hotelu sám, protože Buráka bolí hlava a zub po včerejším zákroku. Burák ale zařídí návštěvu pro biskupa (hraje Oldřich Vlach), který by měl pomoct duchovnímu Šimonovi. A stane se – Šimon získá farnost v Janových lázních. Mike cítí výčitky za Soňu, které ublížil, a pozve ji na oběd. Chce se taky přimluvit u Juniora, aby ji vzal zpátky, ten je ale zásadně proti. Večer zase pozve Soňa Majka a celé to skončí tak trochu jinak, než si oba plánovali. Jenže Mike nic měnit nechce. Soňa je zlomená a překvapivou kamarádku najde v Renatě, která stejně jako ona nemá ráda Kláru.

Olík je u Mašlíkové, která se zaměřuje na jeho špatný zrak. Jemu se to sice nelíbí, ale nemá se z toho jak dostat. Když odjede Jarda, tak Manka zorganizuje degustaci pro štamgasty, aby poznala, která piva jim chutnají a která ne.

Přehrát 14.díl Ohnivého kuřete – Sliby chyby

Přehrát 14.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Sliby chyby

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *