Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 30.03.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 11. díl – Trhy

Ohnivé kuře 11. díl – Trhy

Manka je docela nervózní, čeká totiž příjezd Bédy, slavného skladatele Vyhnálka (kterého hraje David Prachař), a to bude teprve něco. Na scéně se objeví také jeho známá Zdenička. Renata pomáhá Kláře, která hledá brigádnici a poprosí, aby jí vypomohla kamarádka Eva. Jenže hned na to přijde do cukrárny kontrola, a jelikož Eva nemá pracovní smlouvu, Kláře hrozí pořádná pokuta. Renata je šťastná, že dosáhla svého.

Mike s Burákem se potřebují dostat z hotelu, chtějí totiž prodávat a něco si vydělat v Jánkách na trzích. Robert je sice nechce za žádnou cenu pustit, ale když si kluci vymyslí, že je Burák nemocný a mohl by všechny nakazit, Renata donutí Roberta, aby je uvolnil. Na trzích jim sice obchod moc nekvete, Šimon ale přivedl jeptišky a ty když spustí zpěv, tak to stojí za to. Kluci vydělali dost peněz a rozdělili je na dvě části – větší pro sebe a menší pro jeptišky. Jenže kněz Šimon to celé poplete.

Přehrát 11.díl Ohnivého kuřete – Trhy

Přehrát 11.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Trhy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *