Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 28.03.2016 in 1. řada seriálu Ohnivé kuře, Díly, Ohnivé kuře, Ohnivé kuře – Epizody z Prima PLAY, Receptový seriál Ohnivé kuře – Videa z iPrima.cz, Televize Prima | 0 comments

Ohnivé kuře 10. díl – Cesty boží jsou nevyzpytatelné

Ohnivé kuře 10. díl – Cesty boží jsou nevyzpytatelné

Burák a Klára jsou si stále bližší a on se rozhodne, že jí vypomůže v cukrárně. Jenže není v hotelu a Mike ho musí krýt. Hledá ho totiž bratranec kněz Šimon (herec Roman Zach) a Mike si myslí, že se ukázal kvůli dědictví hospody. Ukáže se ale, že to není pravda, Šimon hledá pouze střechu nad hlavou. Soňa zase hledá zalíbení u Mikea, jenže on o vztah nestojí a Soňa je z toho hodně špatná.

Z dovolené na lodi se vrátila Manka, která se ihned poznala se Šimonem. Zároveň se od Mašlíkové dozví, že Olík špatně vidí. Ji to ale vůbec nepřekvapí. Vyhledají tak společně pomoc u doktora, ale setkání s ním Mašlíkovou hodně překvapí.

A stále pokračují spory mezi Klárou a Renatou, kterou jen tak něco nezastaví. Schválně objedná hodně zákusků na adresu, která neexistuje. Navíc pošle na Kláru do cukrárny kontrolu. Ještě že je tady Burák, který jí pomůže.

Přehrát 10.díl Ohnivého kuřete – Cesty boží jsou nevyzpytatelné

Přehrát 10.epizodu Ohnivého kuřete nazvanou Cesty boží jsou nevyzpytatelné

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *