Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 20.11.2011 in Lékařské seriály, Nezařazené, Ordinace v růžové zahradě, Televize Nova | 0 comments

Odrinace v růžové zahradě – herci

Když se řekne Ordinace v růžové zahradě, určitě se vám vybaví oblíbený seriál televize Nova, který už dlouhá léta patří mezi stálice. A to také díky mnoha hercům, kteří se za ta léta, co se Ordinace v růžové zahradě točí, vystřídali v nejrůznějších polohách.

ejen do života lékařů a lékařek vám dává pohlédnout seriál Ordinace v růžové zahradě. Herci, kteří zde hrají, se objevují v moderní části nemocnice, v oblíbeném baru u Čerta, ale také ve svých domácnostech a nejrůznějších životních událostech. Nejedná se jen o seriál z nemocnice, ale o příběhy lidí, vašich hrdinů.

Ordinace v růžové zahradě v současné době vysílá už druhou řadu. Ta se, oproti první, přesunula z gynekologie na chirurgii, kde se objevila také řada nových herců. Některé postavy ale zůstaly stejné a provází vás po celou dobu vašeho oblíbeného seriálu.

Gábina, Běla, Dalibor, Zdena, Čestmír, David Suchý, Viktor Hofman, Ota, Babeta, Max, Magda, Eduard, Jindřich, Lucie či Lukáš, to jsou ty největší hvězdy Ordinace v růžové zahradě. Jejich role hrají známí herci jako Petr Rychlý, Zlata Adamovská, Jan Čenský, Dana Morávková, Barbora Štěpánová a mnozí další.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *