Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 05.01.2010 in Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Nova Sport – online vysílání živě

Od února roku 2009 se do novácké rodiny přidala další stanice. Po filmové Nova Cinema se Nova nyní rozhodla zorientovat na sport. Z toho také plyne název Nova Sport. Avšak nejedná se úplně o nový projekt. Již předtím na našem území fungovala stanice Galaxie Sport, ze které se od února roku 2009 stal právě Nova Sport.

Premier League na Nova Sport

Hlavním lákadlem stanice Nova Sport se stala anglická fotbalová soutěž Premier League a celý fotbal vůbec. Nejpopulárnější soutěž každý víkend přináší hned několik zápasů, kde diváci mohou v akci vidět Čecha, Rosického a spol. Nova Sport se ale nezaměřuje jen na tuto fotbalovou soutěž. Nechybí zde ani přenosy z fotbalové Ligy mistrů, záznamy reprezentačních utkání českého týmu či ostatní reprezentace. Také futsal má na Nova Sport své místo.

Nova Sport – NHL, NBA, MLB i extraliga

Fotbal ale není to jediné, na co se diváci na Nova Sport mohou těšit. Jedná se o sportovní kanál a tudíž je jeho spektrum široké. Diváci Nova Sport se tak mohou diva tan sportovní ligy, které dosud znali sportovní fanoušci především z periodik. Velikým lákadlem je tak zámořská NHL, kde po dlouhá léta řádí čeští hokejisté. Zajímavé ej také sledovat basketbalovou NBA, či poměrně nově baseballovou MLB. Také příznivci extrémních sportů si přijdou na své. A vůbec, na Nova sport si přijdou na své všichni ti, co se o sport zajímají.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *