Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 05.01.2010 in Televize Nova, TV NOVA Archiv pořadů | 0 comments

Nova Cinema

V pořadí druhým kanálem televize Nova se stal Nova Cinema. Jak už název napovídá, jde zde hlavně o jediné – o filmy. Přesně takový kanál, jakým Nova Cinema je, na našem území chyběl. Avšak program Novy nenaladí všichni, Nova Cinema totiž funguje jen na kabelových nebo satelitních přijímačích.

Nova Cinema je pro celou rodinu

Jak se sám program Nova Cinema prezentuje, je nabízen širokému spektru diváka. Programy, které Nova Cinema vysílá, jsou laděny tak, aby vyhovovaly celé rodině. Je jasné, že hlavním žánrem, kterému se Nova Cinema věnuje, je celovečerní film. Ať už se jedná o celovečerní světový hit, komedii, drama, thriller, romantiku či horor, na to všechno si můžeme na Nova Cinema denně přijít.

Od rána až do večera jen Nova Cinema

Kanál Nova Cinema běží prakticky nonstop, jen v noci si dává pauzu. Pokud si tedy chceme pustit nějaký film, či něco, co je s filmem spojené, je jasné, co naladit. A pokud nemáme náladu na film, Nova Cinema má jiné řešení. Dopoledne a v podvečer na jejich obrazovkách běží hlavně seriály. Také zde je spektrum široké – přes komediální až ke kriminálním. Oblíbeným pořadem na Nova Cinema je Hvězdy červeného koberce, který se dívá všemi možnými pohledy na hvězdy Hollywoodu. Také Hvězdný reportér má co do sebe. Každý den pak Nova Cinema nabízí minimálně tři celovečerní filmy a další pořady, které nás o filmu napadnou.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *