Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Nikdo není dokonalý, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Nikdo není dokonalý speciál v archívu pořadů

Všichni diváci televize Prima už se zase mohou radovat. Po delší pauze se totiž vrátil na televizní obrazovky pořad Nikdo není dokonalý, který na úvod nabídl svůj speciál. Tento oblíbený zábavný pořad je zpět ve vší parádě a diváci se tak mají za se na co těšit.

Nikdo není dokonalý speciál byl první díl, kterým se tento úspěšný pořad vrátil na televizní obrazovky. A tam právem patří. Nejen, že nabízí více než desetiletou historii, ale také oblíbeného moderátora Jiřího Krampola, jehož humor je prostě nenapodobitelný. A nyní si ho opět každé úterý můžete naplno vychutnat.

Pořad Nikdo není dokonalý nabízí divákům to, co chtějí. Humor, legrace, vtípky,ale i příjemné povídání s příjemnými a známými hosty. Jeho hlavní náplní je však soutěžení dvou měst, jejich rodáci budou právě televizní hosté. V těchto městech pokládá moderátor Petr Vojna stejné otázky.

A uvidíte i nemožné. Mnohé z odpovědí vás zaručeně a na dlouho pobaví. A které z měst nakonec vyhraje, obdrží přes ruce starosty certifikát dokonalosti svých občanů, a vy si při tom díky Nikdo není dokonalý speciál užijete určitě mnoho zábavy, legrace a příjemných chvil.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *