Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České pořady, Pořady o vztazích, Reality Show, Televize Prima | 0 comments

Nahá jsi krásná v archívu pořadů

Je vaše postava tím, co vás nejvíce trápí? Stydíte se až někdy za to, jak vypadáte? Věřte tomu, že tak hrozné to není. A co se vám může zdát hrozné, může být pro někoho jiného krásné. Věřte tomu, že tento případ je velice častý. A pokud nevěříte, přesvědčí vás o tom pořad Nahá jsi krásná.

Sympatický moderátor Libor Šula dodá ženám, které se rozhodnou do pořadu přihlásit, hlavně jediné – sebevědomí. To je to, co ženám často chybí. A i když jejich křivky nejsou zrovna ideální a neoplývají mírami 90-60-90, neznamená to, že nejsou krásné. A o tom přesně pořad Nahá jsi krásná je.

Na začátku se všechny ženy, které se do pořadu Nahá jsi krásná přihlásí, cítí stejně- dalo by se říct, že na nic. Trápí je nadváha, ne příliš atraktivní vzhled a podobné problémy. To se ale dá rychle změnit. Ať už fotografiemi, které se rázem objeví v centru města, novým šatníkem, změnou účesu či kosmetiky.

A každá tato malá změna ideálně zapadá do mozaiky, která vždy vede k úspěšnému konci. A tak se díky osobě Libora Šuly na konci ženy, které měly sebevědomí na bodě mrazu ani nebojí nafotit krásné akty či absolvovat módní přehlídku. A samy sobě si mohou říct: Nahá jsi krásná.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *