Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Na nože!, Pořady o vaření, Receptové pořady, Soutěže, Televize Prima | 0 comments

Na nože v archívu pořadů

Každé úterý na televizi Prima patří pořadu Na nože! Tomu vládne nekompromisní porota v čele s obávaným Zdeňkem Pohlreichem, který nikomu nic nedaruje. Tedy až na pár výjimek. Kromě mnoha rad a zkušeností také tučnou prémii pro vítěze.

Tou bude kromě milionu korun také titul Superšéf. K němu však vede dlouhá cesta, která je doslova Na nože! Na jejím začátku vedle sebe stálo mnoho kuchařů, ať už těch profesionálních nebo amatérských. Jejich výběr se stále zužoval, až desítka nejlepších došla do jakéhosi finále.

Týden co týden tak můžeme vidět, jak se vypořádávají s nejrůznějšími gastronomickými specialitami. Ten, kdo souboj Na nože! nezvládne, jde z kola ven. Dočká se výhry profesionál nebo amatér? O tom rozhodne porota v čele s Pohlreichem. Po jeho boku stojí Eva Filipová a Roman Vaněk.

Největší a nejobávanější slovo má však Pohlreich, který je šéfkuchařem Café Imperial a zároveň majitelem restaurace Divinis. A právě on pořadem Na nože! provází a určuje pravidla. Navazuje tak na svůj předchozí primácký pořad Ano, šéfe!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *