Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 15.08.2011 in Na nože!, Nezařazené, Pořady o vaření, Receptové pořady, Soutěže, Televize Prima | 0 comments

Na Nože online video – Recepty z TV Prima

Máte rádi show a pořádné umění z kuchyně? A máte rádi Zdeňka Polreicha? Tak to máte také určitě rádi oblíbený pořad Na Nože!, se kterým se můžete setkat každý úterní večer. Užijete si v něm mnoho zábavy, kulinářského umění a můžete získat také cenné recepty.

Na začátku cesty bylo mnoho kuchařů, kteří se utkali o to, kdo bude tím nejlepším. Ten může být jen jeden. A ten soutěžící, kdo před obávanou porotou v čele s Pohlreichem uspěje nejlépe, získá titul Superšéf a tučnou prémii jednoho milionu korun. Prohlídněte si také Na Nože online video a přesvědčte se, že se v kuchyni bojuje skutečně na ostro.

Zajímavé a pro vás určitě i nové recepty z TV Prima vám nabízí právě pořad Na Nože! Na ty to bude v kuchyni, kde proti sobě stojí kuchaři, kteří se musí vypořádat s nejrůznějšími úkoly a překážkami. Kdo se s nimi nejlépe vypořádá, má vyhráno.

Cesta k vítězství však není jednoduchá. Stojí v ní řada těžkých úkolů a překážek, se kterými se kuchaři musí vyrovnat. Vy je můžete sledovat na nože přímo v akci a získat tak recepty z tv prima, které určitě mají co do sebe. Jsou přece Na nože!

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *