Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 12.03.2012 in Jste to, co jíte, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

Mudr. Kateřina Cajthamlová – jídelníček

Dbáte o svou postavu a hlavně o zdravý životní styl? Tak to asi dobře víte, že je to v dnešní době hodně důležité. Pokud takoví nejste, ale chtěli byste se takovými stát, jste na dobré cestě. O tom vás přesvědčí také Mudr. Kateřina Cajthamlová.

Televize Prima nyní opět vysílá oblíbený pořad s názvem Jste to, co jíte. V něm hraje mudr. kateřina cajthamlová – jídelníček jednu z hlavních rolí. Ne však jako účinkující, ale společně s Petrem Havlíčkem jako takový dozor.

Jako dozor, který dohlíží na soutěžící. Sestavuje jim jídelníček a pomáhá jím k jejich cílu, kterým je upravit životní styl a hlavně zhubnout. I proto je mudr. kateřina cajthamlová – jídelníček velmi oblíbený.

Mudr. kateřina cajthamlová – jídelníček vystudovala Fakultu Všeobecného lékařství, kde dělala obor všeobecný terapeutický a poté se věnovala praxi v Státním ústavu národního zdraví a Cizineckému oddělení Nemocnice Na Homolce. Od roku 2006 pak na televizi Prima připravuje právě oblíbený pořad. A mimo to také lidem rad, jak si nejen sestavit správný jídelníček.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *