Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Nezařazené, Televize Nova | 0 comments

MTV Czech – voyo.cz archiv tv nova online

Česká hudební televize, která je známá po celém světě. Pokud si na našich obrazovkách chcete poslechnout tu nejlepší muziku, sledovat ty nejnovější klipy, už nemusíte ladit jen TV Óčko. I my už totiž máme své MTV.

Music TV, hudební televize, nejaktuálnější zprávy ze světa hudby, to je MTV Czech. Nejznámější hudební stanice je už i u nás a i vy tak můžete sledovat její vysílání, které rozhodně stojí za to. A nejen, co se týče hudby, ale i dalších pořadů.

Pokud chcete zůstat ve světě hudby či videoklipů v aktuálním dění, rozhodně se vám MTV Czech vyplatí sledovat. Čekají na vás žebříčky nejlepších světových hitů, budete moct sledovat ty největší novinky a buďte si jisti, že vám ze světa music neunikne vůbec nic.

A pokud zrovna nemáte na hudbu chuť, tak to vůbec nevadí. I tak můžete sledovat mnoho dalších pořadů, které na MTV Czech běží. Bojovníci zenu, Ukaž, co máš pod postelí, Dokaž to, Jackass, X Effect a mnohé další pořady teď můžete sledovat i s českými titulky na české hudební stanici, která nese název MTV Czech a kde si užijete spoustu zábavy.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *