Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Televize Nova, Zábavné pořady | 0 comments

Mr.GS v archívu pořadů

Určitě si ještě dobře pamatujete oblíbený pořad TeleTele. Ten už na televizních obrazovkách nějakou dobu bohužel nenajdete, zato si můžete vychutnávat humor oblíbené moderátorské a bavičské dvojice Richard Genzer a Michal Suchánek. Ti vás každou neděli pobaví ve svém pořadu Mr. GS.

O čem, že Mr. GS je? Předně o pořádné zábavě. Žádný díl vás nenechá jen tak sedět u televize a v klidu se na něj dívat. To rozhodně ne. Spíše se budete popadat za břicho smíchy. Na to jsou Genzer se Suchánkem machři. V každém dílu svého pořadu vás zaručeně pobaví a vy už se budete těšit, až se na obrazovkách objeví znovu.

V každém dílu zavítají do pořadu Mr. GS dva známí hosté. Ať už to jsou modelky, politici, sportovci, zpěváci, herci či jiné celebrity nebo jen prostě obyčejní lidé. Obyčejní jsou jen na první pohled, vždy v sobě mají něco, čeho moderátoři využijí.

A vlna humoru může začít. Od původních témat se řeč s hosty často stočí do ztracena, o to větší sranda to pak ale je. Ať už je řeč o čemkoliv, ať už moderátoři vyvádějí ve studiu cokoliv, yv si můžete být jisti, že s Mr. GS se nikdy nudit nebudete.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *