Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 28.10.2011 in Farmář hledá ženu, Nezařazené, Televize Prima | 0 comments

moderátorka Laďka Něrgešová

Ať už se v životě rozhodnete, že se v životě něco vydáte hledat, je dobré, abyste v tom nebyli sami. Když se pak odhodláte a přihlásíte se do televizního pořadu, něčí pomoc většinou potřebovat budete. Tím spíš, když hledáte lásku svých snů.

Tedy přesněji řečeno, když ji hledali farmáři, kteří se rozhodli, že se přihlásí do pořadu Farmář hledá ženu. Při jejich hledání jim pomáhala krásná a oblíbená moderátorka Laďka Něgrešová, která na svět přišla 2. 2. roku 1976 v Praze.

Laďka vystudovala gymnázium, po kterém se vydala na vyšší odbornou školu herectví, kde jí učili Veronika Žídková či Oldřich Vízner. Následně sbírala zkušenosti v Jihlavě v Horáckém divadle, aby se na přelomu tisíciletí vrátila do Prahy, kde moderovala v rádiích či na České televizi.

Coby moderátorka se Laďka Něgrešová proslavila díky soutěží Česko hledá Superstar, kterou společně s Ondřejem Brzobohatým moderovala. Roli si střihla také ve filmu Román pro ženy. V současné době je však známá především díky primách show Farmář hledá ženu, kde farmářům pomáhá, aby si našli tu svou vyvolenou. A od roku 2008 je oblíbená moderátorka sama maminkou, když na svět přivedla syna Adama.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *