Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in České pořady, Pořady o vztazích, Reality Show, Televize Prima | 0 comments

Mladší o pár let 2011 – iprima.cz archiv tv prima online

Věk se zastavit nedá. Léta plynou, starosti přibývají a společně s nimi se na obličeji začínají objevovat také vrásky. Bohužel, čas zastavit nejde. Na někom se tyto změny projeví později, na někom už ale dříve, než by bylo zdrávo. A často je to kvůli způsobu života, jaký daný člověk žije.

Problémy, starosti, nepříjemné situace, to vše může způsobit, že člověk vypadá o pár let starší, než doopravdy je. A poté ho tak také začne vidět okolí i člověk samotný. A v těchto případech nastupuje na scénu primácký pořad Mladší o pár let, jenž se specializuje právě na tuto oblast.

Že život ještě není tak špatný, jak podle pohledu vypadá, o to se snaží usilovat pořad, kterým provází Sabina Laurinová, tedy Mladší o pár let 2011. Vždy si vezme do parády jednoho z uchazečů a provede na něm dokonalou proměnu, která nejen, že změní vzhled, ale také celkový stav a duševní pohodu dané osoby.

Ať už se jedná o muže či o ženy, pod svá křídla si je vezmou profesionálové, kteří už ví, jak vypadat Mladší o pár let. A to i v roce 2011. Plastické operace, úpravy chrupů, lékařská vyšetření, ale nakonec i kosmetika, správné zvolené oblečení a naladění do té správné fyzické pohody, o to se Mladší o pár let rád postará. A uvidíte, každá proměna stojí za to.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *