Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in Televize Prima, Zpravodajské pořady | 0 comments

Minuty regionu v archívu pořadů

Každý den můžete v hlavním vysílacím čase sledovat na televizi Prima hlavní zpravodajství a být tak součástí aktuálního dění. Pokud si ale stále říkáte, že vám ve zprávách něco chybí a že byste rádi věděli, co se děje v místě vašeho bydliště, nezoufejte. Právě proto jsou zde Minuty Regionu.

Každý podvečer od pondělí do pátku na vaše televizní obrazovky míří Minuty regionu. A jak už název napovídá, minuty, které u nich budete strávit, se budou týkat oblasti, která vás nejvíce zajímá – regionu, ve kterém žijete. Z toho jsou pro vás připraveny nejaktuálnější zprávy a novinky.

Zpravodajství, ale také sport či předpověď počasí. Prostě všechno, co chcete o vašem regionu vědět, v Minutách regionu určitě najdete. Pokud je však něco, co vám chybí nebo pokud máte nějaký zajímavý tip či reportáž, můžete se ozvat a podělit se tak s ostatními.

Od 17:40 do 18 hodin tak dík R1 Televizím můžete sledovat aktuální dění z vašeho regionu. Tyto zprávy přesně mapují dění v krajích, pro něž vysílají a věnují se tématům, která jsou pro dané oblasti důležitá. Buďte s pořadem Minuty regionu v centru dění.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *