Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Televize Prima, Zpravodajské pořady | 0 comments

Minuty regionu – iprima.cz archiv tv prima online

K televizním novinám každý den usedají miliony diváků, aby sledovali, co se v jejich vlasti děje a aby jim nic z aktuálního dění neuniklo. Tyto zprávy jsou pro všechny stejné a přenášejí stejné zpravodajství do všech koutů republiky.

Pokud ale chcete být v obraz úplně aktuálním a být informováni o tom , co se děje v okolí vašeho nejbližšího bydliště, sledujte Minuty regionu. Zpravodajský pořad televize Prima vás o nic nepřipraví a jen díky němu budete neustále v kontaktu a v centru dění.

Každý všední den míří na obrazovky Minuty regionu, aby diváky daného kraje informovaly o tom, co se děje, ale také o tom, co se stalo či co se dít bude, co se plánuje a nač se obyvatelé mají těšit. A to jak ze světa zpravodajství, tak také sportu a pochopitelně nebude chybět ani předpověď počasí.

A v tom jsou Minuty regionu speciální. Nemusíte totiž už sledovat ty pro vás nedůležité zprávy, které informují o tom, co se bude dít na druhé straně republiky. Naproti tomu si vychutnáte všechny zajímavosti a aktuality, které se dějí v místech, kde bydlíte a které vás proto budou určitě zajímat ještě o něco více.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *