Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 20.10.2011 in České pořady, Reality Show, Soutěže, Televize Prima, Zábavné pořady | 0 comments

Máš minutu v archívu pořadů

Dokážete si spočítat váš čas? Víte, kolik si vyděláte za jedinou minutu? Ať už dojdete k jakémukoliv číslu, určitě to nebude tolik, kolik si za jedinou minutu můžete vydělat díky primách televizní soutěži s názvem Máš minutu.

Čím více úkolů dokážete splnit, tím více si vyděláte. Na každý úkol je minuta. A za tu se dá vydělat pořádný balík. Doma si stačí natrénovat jednotlivé úkoly a pak jen čekat, co si na vás ve studiu soutěž Máš minutu přichystá. Ano, pravda, nejedná se o snadné úkoly, odměna za jejich splnění je ale více než sladká.

Ve studiu pak stačí předvést umění, nejspíš mít i nějaké to štěstíčko a odměna může být vaše. Na každý úkol mají soutěžící jedinou minutu, mají ho ještě šanci opakovat, když se to ale nepovede, v soutěži končí.

Každý soutěžící má tři životy a tři záchytné body. Ten první je na nejnižší možné výherní částce 5000 korun, kterou získá po splnění jediného úkolu. Pokud zvládne úkolů deset, má milion. Takže za deset minut si v soutěži Máš minutu můžete právě tento milion vydělat. Pořadem provází oblíbená dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer, se kterými bude soutěžení ještě zábavnější.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *