Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.11.2010 in Nezařazené, Televize Barrandov | 0 comments

Mailem, poštou, mobilem

Zajímá vás dění okolo vaší oblíbené televize Barrandov? Chcete vědět, co se kde stalo, co je nového, co se plánuje i neplánuje? Tak se jednoduše zeptejte. Ptáte se jak? Tak na to je odpověď velice snadná. Přece Mailem, poštou, mobilem.

Mailem, poštou, mobilem. Ptejte se na všechno, co vás v televizi Barrandov zajímá. Ptát se můžete tak, jak jste určitě pochopili ze začátku tohoto textu, jak už samotný název pořadu napovídá. Tak neváhejte a ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Moderátorky asi desetiminutového pořadu Mailem, poštou, mobilem Petra Slancová a Marcela Škábová vám týden co týden rády odpoví, co se v televizi Barrandov děje nového. Pokud se chystá nějaký nový pořad, stane se něco zásadního, o čem musíte být informováni nebo se jen chcete dozvědět nějakou zajímavost, tak tento pořad nemůžete vynechat.

A pokud se vám zdá, že to, co chcete vědět, z pořadu nezjistíte, zeptat se můžete sami. Mailem, poštou, mobilem je jedinečnou šancí, jak se dostat k informacím, které prostě chcete vědět a můžete si být jisti, že se je také dozvíte.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *