Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 27.09.2009 in Postavy ze seriálu Super Drbna (Gossip Girl), Super Drbna, Televize Prima, Zahraniční seriály | 0 comments

Lily

Jméno: Lillian Celia Rhodes (van der Woodsen, Bass, Humphrey)
Přezdívky: Lil
Herečka: Kelly Rutherford
Povolání: Fotografka
Hobby: Nakupování
Slabiny: Rufus Humphrey

Lil, Lily

Lillian Celia van der Woodsen je matkou naší It Girl Sereny a jejího mladšího bratra Erica van der Woodsena. Lily není zrovna nejlepší matka, vystřídala spoustu manželů a občas kvůli nim zapomínala na své děti. Lil by to chtěla změnit, stejně jako svůj dům, který se upravuje, a proto nyní se svými dvěmi dětmi bydlí v hotelu.

Když se Serena vrátí z internátní školy, překvapí i matku. Obě se pohádají kvůli Erica pohádají. Lily přátelům vypráví, že je na dovolené na Floridě, jenže ve skutečnosti se Eric léčí, protože chtěl spáchat sebevraždu.

Když s E a S Lily opět naváže vztah, Serena se na ní zase naštve. Lily si totiž plánuje vzít Barta Basse. Ten se Sereně nelíbí, protože vychoval Chucka. Po svatbě se tak rodina rozrůstá o Barta a Chucka. Lilly Bass se jí snaží udržet pohromadě, ale když vyjde najevo, že je Bart nechává všechny sledovat, naštve se a ozve se Rufusovi.

Po Bartově nehodě si Lily začne s Rufusem a přitom se snaží udržet Chucku v rodině. Ten jí přitom obviňuje z otcovy smrti. Společně s Rufusem také začnou hledat syna, kterého dala Lily k adopci a Rufusovi o tom neřekla ani slovo. Stane se z Lily nakonec paní Lily Humphrey?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *