Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Sportovní pořady a seriály, Televize Nova | 0 comments

Liga mistrů na voyo.cz archiv tv nova online

Čeští fotbaloví fanoušci se dočkali! Po letech čekání se do hlavní fáze Ligy mistrů probojoval český tým a v sezoně se tak máme nač těšit. A to nejen na nejslavnější a nejlepší fotbalové kluby světa, ale také na výkony Plzně.

Po Spartě a Slavii je Viktorka Plzeň třetím českým účastníkem mezi fotbalovou elitou. Přes tři předkola se dostala až do hlavního ročníku Ligy mistrů a jako dárek jí byly do skupiny nalosovány velkokluby AC Milán, ale hlavně slavná FC Barcelona. Čtvrtým týmem do skupiny je běloruský BATE Borisov.

Fotbalová Liga mistr je zárukou toho nejlepšího světového fotbalu na klubové úrovni. Titul bude obhajovat Barcelona v čele s fenomenálním Messim, která je i letos favoritem favoritů. Ovšem týmy jako Real Madrid, Chelsea, Manchester United, ale také konkurenční City či italské velkokluby, ti všichni čekají hned v závětří.

Speciální motivaci má německý Bayern Mnichov. Právě na jeho stadionu se totiž v květnu bude hrát finále Ligy mistrů. I tam se tedy upírají zraky fotbalových fanoušků, které ale nyní hlavně sledují Viktorku Plzeň a těší se na její putování soutěží.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *