Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 10.04.2011 in České seriály, Televize Prima | 0 comments

Letiště v archívu pořadů

Na tato místa často vzhlížíme s obdivem a úctou. Přece jen, na letiště se nedostane většina z náš každý den. A proto určitě každého zajímá, jak to na letišti vlastně chodí, co se na něm odehrává a jak to na něm funguje. Normálně, mohla by znít odpověď. Ostatně, můžete se sami přesvědčit v seriálu s názvem Letiště.

Televize Prima se rozhodla vsadit na pro seriál trochu netradiční prostředí. Možná i díky tomu je Letiště mezi diváky tak populární. Neukazuje jen na to, co se na těchto prostorách děje, ale hlavně na lidi, kteří se na něm pohybují.

A to nejsou jen piloti, letušky či stewardi, ale také běžní pracovníci a osoby, které se v prostorách letiště vyskytují každým dnem. A na jejich vztahy, vzájemné vazby, lásky, radosti, ale také sklamání či bolesti se seriál Letiště zaměřuje. Hlavní děj seriálu se odehrává na dvou cestách. Tou první jsou aerolinky sídlící na letišti Ruzyně s názvem Central Airlines, druhým místem je malé letiště u Prahy.

Seriálem provází řada známých herců. Můžeme jmenovat jména jako Maroš Kramár, Zuzana Norisová, Anna Šišková, Bohumil Klepl, David Matásek, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, Petra Špalková, Lumír Olšovský, Eva Leinweberová, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Kristýna Nováková – Fuitová, Milena Dvorská a mnoho dalších. I díky nim dostane Letiště své velké kouzlo.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *