Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 19.01.2017 in Info z Opilýho kuřete, Ohnivý kuře, Televize Prima | 0 comments

Kuchařka z Ohnivýho kuřete

Kuchařka z Ohnivýho kuřete

A je to tady! První kuchařka z Ohnivýho kuřete! A co vás v ní čeká? Celkem osmdesát originálních receptů z tohoto oblíbeného seriálu, který slouží jako inspirace nejen pro kuchtíky!

24. července se na pultech všech dobrých knihkupectví objevila nová kniha receptů či chcete-li kuchařka pod názvem Ohnivý kuře – Váš recept na zábavu. Tu vydala FTV Prima ve spolupráci s knižním nakladatelstvím Ikar (Euromedia Group).

Na celkem 184 stranách vás čeká 80 unikátních receptů a také spousta krásných fotografií, které vám jídlo přiblíží a s kterými si pak můžete porovnat ten svůj kulinářský výsledek.

A jaké recepty tam najdete? Všechny z prvních dílů! Samozřejmě nesmí chybět hlavní recept – tedy opilý/ohnivý kuře, jež seriál odstartoval. Ale najdete tam i řadu jiných návodů na skvělé pokrmy. Z české kuchyně můžeme zmínit třeba uzený jazyk či plněné bramborové knedlíky. Zahraničím provoněný stroganov nebo halloweenský krém z dýní. A vegetariány uvnitř čeká kupříkladu výtečný závin z kapusty.

A pokud si opravdu troufáte a chcete zkusit něco opravdu obtížného – můžete vyzkoušet nějakou specialitku od šéfkuchaře Roberta Dražana.

Kuchařka ze seriálu Ohnivý kuře je k dostání již za 199 korun českých. Tak na co čekáte?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *