Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Televize Prima, Zpravodajské pořady | 0 comments

Krimi zprávy – iprima.cz archiv tv prima online

Na světě se děje mnoho krásných věcí. Ale stejně tak se děje i spousta věcí, které už krásné nejsou a někdo by o nich nejradši asi ani nevěděl. Ale o některých z nich je dobré vědět. A s tím také přišla televize Prima, které vysílá své Krimi zprávy.

Už podle názvu je jasné, že toto zpravodajství se netočí z oblasti radostných událostí, nýbrž z krimi světa. Každý den se všude stane tolik událostí, že je zachytit nejde, ale ty nejdůležitější, které se za den staly, ty mapují Krimi zprávy.

Příjemné informace nečekejte. Zato přepadení, trestné činy, krádeže a dokonce i vraždy, o tom vás Krimi zprávy informují každý den v době po běžném primáckém zpravodajství. Přináší vám zprávy z kriminálního světa, kde zlo, podvody a další nekalosti jsou na denním pořádku.

Pokud váš nám svět není lhostejný a chcete být neustále v kontaktu s tím, co se okolo děje, tak sledujte Krimi zprávy. A možná to budete právě vy, kdo nakonec díky televizním obrazovkám dokážete nějaký ze zločinů pomoct odhalit. Krimi zprávami vás provedou moderátoři Patrik Kaizr a Bára Kozáková, díky kterým vám nic z krimi světa neuteče.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *