Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in České pořady, Dokumenty, Televize Nova | 0 comments

Koření v archívu pořadů

Každý sobotní podvečer si můžete doma připravit pokrm, kde se bude mísit spousta ať už domácího, tak i cizího až orientálního koření. Nebudete však nic kuchtit, stačí, když si zapnete televizi, kde se to bude mísit za vás. Čeká na vás totiž pořad Koření.

Díky pořadu Koření toho skutečně poznáte mnoho. Podíváte se na domácí místa, kde poznáte to, co jste nevěděli. Vydáte se ale i za hranice, abyste poznali okolní tradice či lidi. Zvyky, obyčeje, rituály, ale i to, co vám přijde normální, Koření dokáže opepřit.

Podíváte se i na daleká místa a do exotických zemí, kde Koření vždy připraví to pravé ořechové. Skutečně, pokrmů, co vám tento pořad připraví, je mnoho. A meze se nekladou. Dozvíte se tolik informací a zajímavostí, které byste během takové chvilky nikde jiné na světě nenašli.

Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Nizozemsko, Belgie, Řecko ale i Salvador, Malajsie, Macao, tam všude a ještě mnohem dál už Koření bylo. A stále bude. Pokud se i vy chcete podívat na ty skutečné perličky a zjisti věci ,které vás skutečně budou zajímat, promíchejte si chutě Koření i u vás doma.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *