Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 24.08.2011 in Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, Kobra 11, Televize Nova, Zahraniční seriály | 0 comments

Kobra 11

Tempo? To jejich je vražedné. Revír? Tím je jim dálnice a rychlá auta. Povolání? Dálniční policie. Policisté z Kobry 11 jsou tady od toho, aby pomáhali a chránili životy nejen na německých dálnicích, ale i všude okolo nich.

Kobra 11 je oblíbený německý seriál, který má spoustu fanoušků i na našem území. Policisté z dálniční policie vás nikdy nezklamou, připraví pro vás skvělou podívanou plnou dramatických honiček, přestřelek, podívanou plnou akce, napětí a plného nasazení, se kterým jsou v patách těm největším zločincům.

Německá dálniční policie Kobra 11 je tady, aby chránila dálnice, ale také osudy a životy lidí. Rychlá auta jim nejsou cizí, stejně tak, jako časté bouračky až samotný boj o život. Pánové z Kobry 11 si neberou servítky s nikým a s ničím, o čemž vás přesvědčí video, které můžete zde sledovat online.

Na televizní obrazovky míří stále nové a nové epizody, kde můžete sledovat Kobru 11 v akci. Těšit se můžete nejen na legendárního Simira, ale také na ostatní zaměstnance dálniční policie, kteří udělají vše pro to, aby bylo co nejvíce klidu a bezpečí. Že to ale není lehký úkol, o tom vás přesvědčí také zdejší videa.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *