Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 28.09.2011 in Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, Kobra 11, Televize Nova, Zahraniční seriály | 0 comments

Kobra 11 v archívu pořadů

Německý seriál, který vtrhla na televizní obrazovky po celém světě? Tady nad touto otázkou určitě nikdo váhat nebude. A radši si ihned, stejně jako vy, půjde pustit další epizodu z oblíbeného seriálu Kobra 11.

Jejich revírem je dálnice. Toto motto znají všichni fanoušci celosvětově populárního seriálu Kobra 11. Ten důvěrně znají také diváci televize Nova. Pánové z německé dálniční policie brázdí silnice a dálnice, aby si poradili s těmi největšími padouchy a postavili se zlu čelem.

Proti němu jde legendární Simir Gerchán. Ten už vystřídal řadu partnerů, ale se všemi tvořil ideální policejní dvojici. Společně s ostatními se vždy snaží lidi chránit, řešit nejrůznější případy a bojovat proti těm největším zloduchům a pirátům silnic.

Simir je členem dálniční policie Kobra 11, které se podařil vyřešit nejeden důležitý případ. Ale vždy to stojí za to. Vy si tak užijete spoustu zábavy, adrenalinu, pořádné akce, často zničených aut a hlavně – pořádného zápalu Simira Gerchána.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *