Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 09.02.2011 in Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, Kobra 11, Televize Nova, Zahraniční seriály | 0 comments

Kobra 11 online ke shlédnutí na Voyo.cz

Jejich tempo je vražedné, jejich revírem je dálnice, jejich fanoušci jsou po celém světě. Jejich název je Kobra 11. Oblíbený německý seriál má mnoho fanoušků také v České republice, protože rychlá auta a policejní honičky stojí za to.

Patříte i vy mezi fanoušky Kobry 11? Tak se podívejte na voyo.cz kobra 11 online ke shlédnutí a nic z oblíbeného seriálu vám neunikne. Každý díl je jiný, ale každý díl je snad ještě lepší. Dálniční policie Kobra 11 vás vždy dostane.

Mnoho parťáků se vystřídalo, ale jeden člen Kobry 11 vždy zůstal. Symbolem dálniční policie i celého seriálu Kobry 11 není nikdo jiný, než Simír Gerchán. Pokud i vy jste jeho fanoušky, přehrajte si voyo.cz kobra 11 online ke shlédnutí.

Seriál voyo.cz kobra 11 online ke shlédnutí ale není jen Simír. Dálniční policie v každé epizodě musí řešit těžké případy, loupeže, krádeže, přepadení, vydírání, často i vraždy. Dopadnout pachatele není často lehké, ale o to více akce se poté dočkáte.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *